اپ رویدیها | بازی و برنامه

دانلود نرم افزار و بازی به طور رایگان

اپ رویدیها | بازی و برنامه

دانلود نرم افزار و بازی به طور رایگان

دانلود بازی و نرم افزار های روز دنیا رایگان


با توجه به سوالات فراوان و مطالب پراکنده در سایت ها در مورد بازیابی اکانت کلش آف کلنز کهSave نشدهو یا اینکهجیمیلشون و بازی شان هک شدهو اکثر این مطالب نیز قدیمی شده اند و گزینه های آن با آپدیت های بازی کلش آف کلنز نیز تغییر یافته است ، این مطلب جدید را بصورت جامع و سریع را گذاشتیم که راهگشای شما دوستان باشد ! این مطلب برای اولین بار به این صورت جامع در سطح وب منتشر می شود و امیدواریم که دیگر شاهد مشکلات ناشی از هک و بازی Save نشده کلش آف کلنز نباشیم !- اگر به اکانت بازی خود دسترسی ندارید و آن را Save نکرده اید و بازی پاک شده و از مرحله اول شروع شده  و یا جیمیلتون هک شده و به آن نیز دسترسی ندارید و یا دو اکانت مختلف کلش آف کلنز دارید و هر دو را هم لازم دارید ، پس :

ابتدا یک جیمیل جدید بسازید و سپس یک بازیجدیدکلش آف کلنز هم نصب کنید سپس این بازی جدید کلش آف کلنز را روی جیمیلی که ساختید Save کنید.((نحوه Save کردن بازی Clash Of Clans اینجا کلیک کنید)).

به بازی کلش آف کلنزجدیدمانوارد می شویم و به قسمتSettingبازی مراجعه می کنیم ( عکس یک )

عکس1

خوب حالا تصویری مشابه عکس 2  را مشاهده می کنیم و از این قسمت گزینهHelp and Supportرا که با علامت فلش مشخص کردیم را کلیک می کنیم.

عکس 2

حالا پنجره ای مشابه عکس 3 برای شما باز می شود که راهنمای کلی بازی است که در صورت تسلط به زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند حالا بر رویشکل ذره بین (جستجو)که با فلش در عکس مشخص کرده ایم کلیک می کنید.

عکس 3

بعد از این کار شما می توانید صفحه باز شده را به سمت پایین اسکرول کنید و آخرین گزینه صفحه ،  دکمهCONTACT USقرار دارد که با فلش مشخص کرده ایم و می توانید روی آن کلیک نمایید ( عکس 4 )

عکس 4

حالا به قسمت مهم کار می رسیم (عکس 5) ، در قسمتمحل نوشتن متن در خواستی، اطلاعات اکانت بازی Save نشده و یا هک شده خود را باید بدانیم که این اطلاعات شامل این موارد است ، که آنها را یکی یکی برایتان توضیح خواهیم داد :

1- اسم دهکده گمشده (اکانت بازی) خود.

2- نام کلن یی که در آن عضو بودید و همچنین در صورت یادآوری تگ کلن تان که در آن بوده اید.

3- Level تاون هال دهکده گمشده خود.

4- میزان XP دهکده گمشده خود.

5- زمانی ( ماه / سال )  که بازی گمشده خود را ساختید.

6- مدل کامل گوشی و یا تبلت خود.

7- چه زمانی( ماه / سال ) متوجه شدید که بازیتان هک شده و یا آنرا از دست دادید.

8- چه شهر و کشوری بازی گمشده خود را برای اولین بار ساختید.

عکس5

توضیحات سوال 1 :در این قسمت اسم اکانت بازی گمشده خود را باید به یاد بیاوریم و بنویسیم در عکس 6 محل نام دهکده مشخص شده است که در عکس زیر AHAنام دهکده است - نام دهکده در قسمت بالای صفحه بازی و سمت چپ نوشته شده است.

عکس 6

نکته :

در بعضی مواقع سوپر سل بنا به دلایلی دهکده شما را پیدا نمی کند ، مثلا هکر نام بازی را تغییر داده است که شما باید تگ کاربری را در صورتی که سوپرسل بازی شما را پیدا نکرد برایشان بفرستید که در این مورد خودشان دوبارهسوالخواهند کرد و در صورتی که سوال نکردند و برای بار اول اطلاعات را می فرستید ، احتیاجی به آن نیست و گرچه بنویسید هم بهتر است و راحت تر دهکده شما را پیدا خواهند کرد در تصاویر زیر نحوه پیدا کردن تگ کاربری ( User Tag ) نشان داده شده است :

پیدا کردن تگ کاربری در صورت درخواست سوپرسل :

1. روی علامتدر قسمت سمت چپ بالای بازی کلش آف کلنز کلیک می کنیم

USER TAG CLASH OF CLANS

2. در قسمت My Profile ما ، اعداد و حروفی که با علامت#آغاز شده است را یاداشت می کنیم این تگ کاربری ما است .

USER TAG CLASH OF CLANS

توضیحات سوال 2 :نام کلن یی که در آن عضو بوده اید را می نویسید و تگ کلن را هم در صورت یادآوری بنویسید ، تگ کلن تان با علامت#آغاز می شود و شامل یک سری اعداد و حروف می باشد

نام کلن در عکس فوقIRANاست.

برای دیدنتگ کلنخودتان بر روی آیکون Clan در عکس بالا کلیک می کنید و در پنجره باز شده تگ کلن یی که عضو بودید مشخص می شود.

تگ کلن

تگ کلن مزبور2YVCR9UG#می باشد که با علامت فلش مشخص شده است.

+اگر شماعضو کلنی نبودیدو یا از کلن اخراج (Kick) شده اید فقط کافی است بنویسید 

I Have Never Been In Any Clan

+اگر شما در کلنی بوده اید و اخراج نشده اید ، می توانید برای دیدن مشخصات اکانت گمشده خود با سرچ کردن تگ کلنتان با بازی جدیدی کلش آف کلنزی که نصب کرده اید ، اکانت خود را ببینید و اطلاعاتی از اکانت خودتان بدست آورید.

توضیحات سوال 3 :لول (Level) تاون هال خود را در این قسمت می نویسید ، از روی تصویر زیر قادر خواهید بود لول تاون هال خود را تشخیص دهید.

لول تاون هال

توضیحات سوال 4 :میزانXPبازی خود را هم در قسمت بعد می نویسید ، عدد ایکس پی همان عددی است که در داخل ستاره آبی نوشته شده است که در عکس زیر مشخص شده است و ایکس پی دهکده منعدد 9می باشد و مال شما احتمالا عددی دیگری است !

میزان لول xp بازی

مقدار لول XP بازی در تصویر بالا برای شما مشخص شده است و آنچه که برایمان مهم است عددی است که داخل ستاره آبی است که مقدار لول XP است  به فارسیتجربه کسب شدهنیز می گویند.

+در صورتی که عضو کلنی بودید و این عدد را به خاطر نمی آورید میتوانید با مراجعه به کلن خود همانطور که در توضیحات قبل گفتیم اطلاعات بازی خود را ببیند و این عدد را پیدا نمایید .

توضیحات سوال 5 :زمانی که بازی خود را ساختید باید به تاریخمیلادی( ماه / سال ) بنویسید ...

برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی کلش آف کلنز خودتان مطابق راهنمای زیر عمل کنید:

اینجا کلیک کنید:

"آموزش پیدا کردن تاریخ ساخت بازی ClashOfClans" برای سیستم عامل iOS و Android

توجه»

در صورتی که قادر نیستید که تاریخ ساخت بازی تان را از روش بالا پیدا کنید، این تاریخ را باید به صورت تقریبی هم که شده برای سوپرسل ارسال نمایید وچاره دیگری نداریدو تاریخ ساخت اکانت تقریبی هم باشد و نزدیک مثلا حدود 20 تا 30 روز به تاریخ ساخت دقیق اکانت تان مورد قبول واقع می شود و هیچ گونه بهانه و درخواست و التماس و خواهش هم مورد پذیرش قرار نمی گیرد!

برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی می توانید از اینابزار تبدیل تاریخاستفاده نمایید :

+همچنین می توانید برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادیاز این سایت استفاده کنید((اینجا کلیک کنید))در این سایت به راحتی می توانید تاریخ مورد نظر خود را به میلادی محاسبه کنید.

+برای نوشتن تقریبی تاریخ ساخت بازی گمشده تان می توانید از این جمله انگلیسی استفاده نمایید:

که به جای دوماه / سال- دو اسم ماه تقریبیپشت سرهمرا می گذاریم مثلا اگر حدس می زنیم که بازی بین فروردین تا اردیبهشت 1390 ساخته شده است می نویسیم :

I Think It Is BetweenApril 2011OrMay 2011

توضیحات سوال 6 :در این قسمت مدل کامل گوشی یا تبلت خود را می نویسید ، مدل گوشی یا تبلت را باید بصورت کامل بنویسید ، بطور مثال بنویسید Samsung Galaxy S5و یاApple iPhone 6 Plus  ذکر مارک و مدل و همچنین نام گوشی شما ضروری است.

همچنین می توانید با اجرای برنامهCPU-Zبر روی گوشی مدل و نام دقیق گوشی خود را پیدا کنید .

برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید[دانلود برنامهCPU-Z]

بعد از نصب برنامه CPU-Z و اجرا کردن آن وارد Tab DEVICE برنامه شده و در همان سطر اول مدل گوشی و نام گوشی بطور دقیق درج شده است ، مطابق تصویر زیر:

دیدن مدل گوشی توسط CPU-Z

در صورتی که به جیمیل بازی تون که بازی روی آن Save بوده ، دسترسی دارید و هک نشده است هم میتوانید از این روش هم استفاده کنید و تاریخچه ایی از گوشی هایی که با آن متصل شده اید را مشاهده کنید و مدل و نام گوشی ها را ببینید و تشخیص بدهید و مدل آن برای ما مهم است که آن هم باید نوشته شود.

جهت دیدن تاریخچه گوشی های متصل شده به جیمیلتان[اینجا کلیک کنید]

+اگر از برنامه های شبیه ساز اندروید مثل بلواستکس برای بازی استفاده می کنید ،هیچگاهاز آن نامی نبرید! چرا که شرکت سوپرسل (سازنده بازی کلش آف کلنز ) از این برنامه ها پشتیبانی نمی کند و دهکده شما را بر نمی گرداند و چه بسا که دهکده تان را برای همیشهبن( قفل ) کند.

برای این امر که سوپرسل متوجه نشود که ما از شبیه ساز بلواستکس استفاده می کنیم و بازی ما را برگرداند چندین راه فعلا موجود می باشد که مدل یک مدل گوشی را به سوپرسل معرفی کنیم :

برای این کار می توان از قسمت ستینگ بلواستکس مدل و نام گوشی شبیه سازی شده را مطابق راهنمای زیر پیدا کرد :

نکته مهم

بازی باید روی بلواستکسی باشد که بازی روی آن روز اول نصب شده است و در صورتی که بلواستکس را پاک کرده اید و از بلواستکس دیگری در حال حاضر استفاده می کنید ، ممکن است اطلاعات آن و مدل شبیه سازی شده با آن بلواستکس قبلی که پاک کرده اید،  فرق داشته باشد به هر حال امتحان کنید و شاید مدل شبیه سازی شده تغییر نکرده باشد و آنرا برای سوپرسل بفرستید.

در صورتی که به جیمیل بازی تون که بازی روی آن Save بوده ، دسترسی دارید و هک نشده است هم میتوانید از این روش هم استفاده کنید و تاریخچه ایی از گوشی هایی که با آن متصل شده اید را مشاهده کنید و مدل و نام گوشی ها را ببینید و تشخیص بدهید ، معمولا گوشی های شبیه سازی شده توسط بلواستکس نام سامسونگ را نشان می دهند و مدل آن برای ما مهم است که باید نوشته شود.

جهت دیدن تاریخچه گوشی های متصل شده به جیمیلتان[اینجا کلیک کنید]


همچنین می توانید با اجرای برنامهCPU-Zبر روی گوشی و یا بلواستکس خود مدل گوشی و یا گوشی شبیه سازی شما روی بلواستکس را پیدا کنید .

برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید[دانلود برنامهCPU-Z]

بعد از نصب برنامه CPU-Z و اجرا کردن آن روی بلواستکس ، وارد Tab DEVICE برنامه شده و در همان سطر اول مدل گوشی و نام گوشی شبیه سازی شده ، بطور دقیق درج شده است ، مطابق تصویر زیر:

دیدن مدل گوشی توسط CPU-Z

توضیحات سوال 7 :در این قسمت تاریخی که بازی تون هک شده را برایشان می نویسید ( اگر دقیق نمی دانید بطور تقریبی بنویسید ) - مثلا بنویسد  I ThinkDateMy Game Hackو به جای Date تاریخ را به میلادی می نویسید. این تاریخ به آنها کمک میکند که فعالیتهای مشکوک را در آن تاریخ ببینند و بررسی بیشتر کنند این گزینه برای افرادی است که بازیشان هک شده است و افرادی که بازیشان به علت Save نبودن از دست داده اند احتیاجی به نوشتن این تاریخ ندارد.

توضیحات سوال 8 :چهشهرو چهکشوری بازی خود رابرای اولین بارساختید ،برای تعیین شهر و کشور خیلی ها به مشکل می خورند .

اگر روز اول باف ی ل ت ر ش ک ناکانت خودتان را ساختیدنبایدبنویسید : ایران ! 

دقت کنید این سوال یکی از مهم ترین سوالهاست که خیلی ها در آن رد میشوند! اولا که باید بدانید سرور آنف ی ل ت ر ش ک نمتعلق به کدام کشور بوده است ، که به همین خاطر باید دوباره به آنف ی ل ت ر ش ک ن وصل شوید و به آدرس های زیر که گذاشتیم مراجعه کنید و در این سایت ها شهر و کشور را می نویسد و همان را برای ساپورت بازی کلش آف کلنز بفرستید.

سایت  WhatIsMyIpAddress.com 

سایتIp2Location.com

در صورتی هم که بازی را باف ی ل ت ر ش ک ننساخته ایدباز لازم استکه به یکی از این دو سایت بالا مراجعه کنید و شهر و کشور دقیق ISP اینترنتی خود را پیدا نمایید و طبق همان محل شهر و کشور نشان داده شده ، آنرا برای ساپورت بازی ارسال نمایید چرا که بعضی از سرویس دهنده های اینترنتی شما در شهر شما - از شهر دیگری سرویس خود را تامین می کنند که با مراجعه به دو سایت بالا مشخص می شود.

خوب تمام شد ! در زیر هم  با توجه به توضیحات داده شده یک نمونه ایمیل درخواست برای بازیابی اکانت Save نشده و یا بازی هک شده به سوپرسل مطابق شکل زیر است را برایتان آماده کرده ایم ! که با الگو گرفتن از آن می توانید با اندک تغییراتی آنرا استفاده کنید.

نمونه ایمیل درخواستی به سوپرسل - برای دیدن سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

چند نمونه متن برای مشکلات شما در زیر گذاشته ایم که می توانید در ابتدای نمونه متن بالا برای سوپرسل ارسال کنید تا آنها مشکل شما را بدانند و بهتر حل کند:

  • اگر کسی در بازی شما هست (هکر) و مزاحمت ایجاد می کند ، نمونه متن درخواست زیر را ارسال کنید و سپس اطلاعات بازی تان :

Hi
I Think Someone Is Logging Into My Account Without My Permission
Would You Please Kick Him/Her Out ?1
Thanks

  • اگر پسورد جیمیل خود را تغییر داده اید ولی هنوز هکر مزاحمت ایجاد می کند نمونه متن زیر را برای سوپرسل ارسال کنید :

Hi

Someone Is Playing My Game And I Want To Kick Him Out

I Have Changed My Password But He Is Still Making Me Problem
Thanks

  • اگر قصد دارید که جیمیل خود را تغییر دهید و بر روی یک جیمیل دیگر بازی را Save کنید ، نمونه متن درخواستی زیر را ارسال کنید :

Hi

I Want To Unlink My Gmail So I Can Link My Game To a New Gmail Account

Thanks

توجه داشته باشید که با درخواست تغییر جیمیل در صورتی که هکر در بازی شما باشد ، مشکل تان حل نمی شود و باید از نمونه متن های دیگر در بالا استفاده کنید.

  • اگر بازی شما روی گوگل پلاس Save نشده است و حالا بازی شما پاک شده است و با آموزش هایی که برای Load شدن بازی در سایت هست استفاده کردید و بازی شما Load نمی شود و یا گوشی شما گوگل پلاس را ساپورت نمی کرده است و حالا بازی از مرحله یک شروع می شود از نمونه متن زیر استفاده کنید :

Hi
My Village Not Save On Google Plus & I've reset the phone and my Game Cleared
Thank you For Help Me

.

خوب حالا بعد از نوشتن ایمیل ، موقع ارسال آن است که از گزینه های سمت راست و بالای صفحه آنرا برای سوپرسل ارسال می کنیم ، شما می توانید عکس هم ضمیمه ایمیل تان کنید که در عکس 7  گزینه های ارسال ایمیل و عکس مشخص شده است.

عکس 7

بعد از ارسال ایمیل شما حداقلیک هفتهباید صبر کنید تا پاسخ تان را بدهند .

ممکن است دوباره از شما سوالات دیگری از اکانت تان بپرسند ، از سوالاتی که بیشتر می پرسنددرخواست رسید خرید جماست در صورتی که برای بازی جم خریده اید اولین رسید خریدتان را می خواهند ، برای پیدا کردن اولین رسید خرید جمتان  کسانی که خودشون با گیفت کارت خرید می کردن و گوگل هستند میتوانند ازwallet.google.comقسمت اول یعنی Transactions رسید های خرید رو ببینند. افرادی هم که اپل هستن توی قسمت اکانت در برنامه آیتونز کامپیوتر قسمت Purchase History میتوانند مشاهده کنند. در واقع اگر رسید داشته باشید مهر تایید می زنید روی حرفتان که شما صاحب بازی هستید ضمنا توجه داشته باشید که برای ورود به Google Wallet احتیاج بهف ی ل ت ر ش ک ندارید و بدون آن نمی توانید وارد شوید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد پیدا کردن اولین رسید خرید جم به لینک های آموزشی زیر مراجعه نمایید :

راهنمایگوگل

https://support.google.com/googleplay/answer/2850369?hl=en&ref_topic=3245921

راهنمایاپل

http://support.apple.com/kb/ht2727

اگر هم که برای بازیجم نخریده ایدفقط کافی است بنویسید:

I Have Not Bought Any GEM Till Now

یا

I Have Not Purchased Any GEMs
.
سوال :من دسترسی به رسید خرید جم ندارم و جیمیلم هک شده و یا از سایتی هم که جم خریده ام رسید ندارد و یا ارائه نمی کند ! در این مورد چکار کنم ؟
بیشتر موارد اکثر کاربران از سایت های ایرانی برای خریدجماستفاده می کنند و با توجه به نوع خرید از این نوع سایت های ایرانی  آنها نمی توانند هیچگونه رسید معتبری برای خرید جم ، به شما بدهند تا شما بتوانید آن را به سوپرسل ارائه دهید و سوپرسل نیز با توجه به اینکه خرید جم انجام شده است ، دائما درخواست این رسید را خواهند کرد و تا آنرا ارائه نکنید ، هیچ کاری برای برگرداندن اکانت شما انجام نخواهند داد ، در صورت بروز این مشکل تنها راهی که برای شما باقی می ماند این است که برای سوپرسل بنویسید که جیمیل شما هک شده است و بنابراین دسترسی به Google Wallet برای ارائه رسید خرید جم ندارید و این مورد را ممکن است که قبول کنند و همکاری کنند و یا مورد قبول قرار نگیرد به هرحال شما این جمله زیر را برایشان می نویسید :
Hi
I Have No Access To The Gmail Account Because It’s Hacked , Therefor I Cannot Go Through The Google Wallet To Find The Gem Receipt

بعد از ارسال درخواست تان ،سوپرسل (پشتیبان بازی ) ، بازی شما را برای اینکه آزمایش کند که صاحب دیگری ندارد، BAN( عدم ورود به بازی )  می کند تا اگر صاحبی دیگر داشته باشد اعلام کند ، البته بیشتر مواقع برای اینکار از شما اجازه می گیرد که باید موافقت کنید تا بازی BAN شود و عمل بازیابی اکانت شما ادامه یابد در غیر اینصورت ادامه پروسه بازیابی اکانت متوقف می شود .

معمولا این درخواست را از شما می کند ( تصویر زیر )

که در صورتی که درخواست بالا یا مشابه آن را کرد بایدپاسخبدهید :

I AGREE FOR BAN GAME

بعد از موافقت شما برای BAN شدن بازی سوپر سل به شما از طریق خود بازی اعلام می کند که بازی شما چند روزبنمی شود تا صاحب اصلی اکانت مشخص شود و در صورتی که شما صاحب اکانت هستید با اینشماره تیکتبه ما ایمیل بزنید.

شماره تیکتدر اصل همانشماره پروندهشماست که برایتان در سوپرسل تنظیم می شود و از روی این شماره ، شما شناسایی می شوید و  با این شماره می فهمند که موضوع مربوط به کدام اکانت بازیکنان است

متن ایمیلشان شبیه چیزی مثل این ممکن است باشد :

Account Banned While We Verify Ownership

 شماره تیکتIf You Want To Request Ownership Pleasecome Back With Ticket Number 

تصویری از پیام داده شده برای بن شدن توسط سوپرسل و شماره تیکت داده شده 6207117#

شما هم باید2 روز صبرکنید و بعد ازاینکه BAN تمام شدو بازیبازشد از طریق بازی ادعای مالکیت بازی را کنید و اگر به بازی دسترسی ندارید از طریق جیمیلتان به ایمیلclashofclans.account@supercell.comتماس بگیرید (یا هر ایمیلی که ممکنه خودشان گفته باشند) و بنویسید که من  صاحب این اکانت من هستم ، این هم شماره تیکت نامبرم است. از متن انگلیسی زیر برای پاسخ می توانید استفاده کنید :

»»توجه کنید درخواست بالا را هنگامی بفرستید که BAN بازی برداشته شود و به بازی بتوانید وارد شوید.

به جای شماره تیکت عدد داده شده توسط سوپرسل را می نویسید و ایمیل را توسطجیمیلیکه می خواهید بازی روی آن ذخیره شود ارسال می نمایید..

سوال :من تمام کار ها را انجام دادم ، ولی برای اینکه ادعای مالکیت کنم نه دسترسی به بازی دارم و همچنین به من تیکت نامبر هم داده نشده است ! چکار کنم ؟

در بعضی موارد سوپرسل به شما تیکت نامبر نمی دهد ، چون لازم نمی داند ، که هیچ اشکالی بوجود نمی آید ، در صورتی که این مورد برای شما بوجود آمد ، شما باید فقط از همانجایی که با آنها در حال مکاتبه بودید و اطلاعات بازی خود را فرستادید و پاسخ گرفتید ، درخواست ادعای مالکیت خود را مطابق نمونه متن بالا بفرستید و فقط خط سوم آن که شامل تیکت نامبر است را ننویسید.

همچنین بعضی ها به بازی هک شده خود برای اینکه بدانند بازی شان BAN آن تمام شده است یا خیر ، دسترسی ندارند ، که ادعای مالکیت کنند ، در صورتی که این مورد هم برای شما بوجود آمد ، بعد از48 ساعتشما ادعای مالکیت خود را از همانجایی که با آنها در حال مکاتبه بودید و اطلاعات بازی را فرستادید ، ارسال کنید و منتظر پاسخ یا کد بازیابی بازی باشید.

در بعضی مواقع سوپرسل سوالاتی اضافه نیز می پرسد ، یکی از این سوالات این است که آیا بازی را به فیسبوک متصل کرده اید و اگر متصل کرده اید ، ID فیسبوک را ارسال نمایید و معمولا سوالشون به این شکل است :

اگر شما بازی را به فیسبوکمتصل نکرده ایدکافی است در جواب این سوال بنویسید:

اگر شما بازی را به فیسبوکمتصل کرده ایدکافی است کارهای زیر را انجام دهید و ID فیسبوک خود را برایشان ارسال نمایید :

1. به فیسبوک خود با دادن نام کاربری و پسورد خود وارد می شوید.

2. آدرس فیسبوک خود را که در بالا و در قسمت آدرس بار مرورگر خود هست را کپی می کنید ، این آدرس به شکل های زیر می باشد :

3. سپس وارد سایتhttp://findmyfbid.comمی شوید و آدرس فیسبوک خود را در سایت مزبور وارد میکنید و دکمه Find numeric ID را می زنیم .

4. سپس در پنجره بعدی شماره ایی به ما می دهد که همان شماره ID فیسبوک ما می باشد ( شکل زیر )

و برایشان ID فیسبوک را ارسال می کنیم و می نویسیمMy ID FaceBook : 24353623

بعد از آن سوپر سل برای شما یککد مخصوصمی فرستد که باید آنرا در داخل بازی جدیدی که ساخته اید و Save هم کرده اید بزنید و خواهید دید که بازی قدیمی شما لود می شود و دهکده تان بر می گردد ! توجه کنید که اگر کد بازیابی داده شده را روی بازی دیگری بزنید ، آن بازی حذف می شود ، پس حتما کدبازیابی دهکده راروی یک بازی جدیدو Level 1 که ساخته اید و روی یک جیمیل جدید Save کرده اید ، بزنید. 

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی